Tarasy

Tarasy drewniane

Tarasy drewniane idealnie komponują się z otoczeniem. Są bardzo popularnym i sprawdzonym rozwiązaniem. Dają uczucie naturalności i ciepła. Pod wpływem promieni słonecznych, drewniane deski tarasowe nie nagrzewają się w takich stopniu jak inne materiały. Prawdziwe drewno pod stopami, piękno i wyjątkowa wytrzymałość to tylko niektóre zalety drewnianych tarasów. Najczęściej wybierane deski tarasowe to te, wykonane z gatunków egzotycznych tj.: bangkirai,denya, sapelli, tatajuba, merbau, ipe. Alternatywą są tarasy drewniane z modrzewia syberyjskiego. W ofercie posiadamy także deski tarasowe z drewna krajowego: dębu, jesionu i olchy.

Tarasy kompozytowe

Deski tarasowe Twinson to 25 lat gwarancji na biodegradację. Twinson nie wymaga szlifowania, jest antypoślizgowy, odporny na zabrudzenia, a przede wszystkim nie wymaga żadnej konserwacji. Niewidoczny system montażu desek, czyni powierzchnię tarasu gładką, bez widocznych śrub, drzazg i pęknięć. Po przez swoje właściwości, sprężystą, 8-komorową strukturę, deski są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Materiał skupia w sobie wszystkie zalety drewna tj. naturalny wygląd, bezpieczeństwo użytkowania, czy małe nagrzewanie się powierzchni. Jak również walory PVC, czyli wodoodporność, łatwość w utrzymaniu i trwałość.

Twinson naturalnie adaptuje się z nowoczesną, czy tradycyjną architekturą. Po przez walory estetyczne komponuje się, ze wszystkimi dostępnymi materiałami budowlanymi tj. jak kamień, stal, czy szkło. Taras kompozytowy Twinson w chłodne dni daje uczucie ciepła, a w upalne dni nie nagrzewa się. Nawet przy dużym nasłonecznieniu można chodzić po nim boso, bez uczucia dyskomfortu. Kompozyt Twinson to idealne rozwiązanie dla osób, ceniących komfort, atrakcyjny wygląd, oraz wysoką, jakość materiału. Wszystko to sprawia, że produkt ten jest coraz częściej polecany przez architektów i wybierany przez klientów.

Tarasy modułowe

Tarasy modułowe to innowacyjne rozwiązanie do stosowania na równych powierzchniach. Drewno ipe, z którego wykonane są płytki, jest bardzo trwałe i odporne na działania atmosferyczne oraz pleśnie i szkodniki. Łączenie poszczególnych elementów dokonuje się za pomocą zatrzasków na brzegach plastikowych baz, wykonanych z kopolimeru, wytrzymałego na zmienne warunki atmosferyczne od -30°C do 100°C . Płytki tarasowe posiadają lekką konstrukcję, pozwalając na tworzenie własnych kompozycji i wprowadzanie dowolnych zmian. Dzięki temu istnieje również możliwość naprawy części tarasu.