Taras z drewna egzotycznego.

Taras z drewna egzotycznego.

Tarasy z drewna egzotycznego

Drewno egzotyczne charakteryzuje się wysoką twardością, trwałością, zdumiewającą kolorystyką oraz nieprzeciętnymi właściwościami mechanicznymi oraz fizycznymi umożliwiającymi szerokie zastosowanie drewna w naszym otoczeniu.
Tarasy z drewna egzotycznego świetnie sprawdzają się w naszym klimacie. Dodatkowo drewno egzotyczne ma coraz więcej zwolenników, którzy doceniają jego wysokogatunkową klasę. Podstawowym atutem drewna egzotycznego jest jego długa żywotność, która w odkrytej architekturze ogrodowej szacowana jest na 25-50 lat. Posiada wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz owady i grzyby. Drewno nie wymaga dodatkowej impregnacji. Podlega natomiast naturalnemu procesowi patynowania wierzchniej warstwy. W celu zachowania naturalnego koloru drewna, zaleca się stosowanie specjalnych olejów pielęgnacyjnych przeznaczonych na zewnętrzne konstrukcje drewniane.

      

Tarasy egzotyczne mają naturalne kolory drewna egzotycznego począwszy od żółto –złotego Cumaru, miodowo- brązowej Tatajuby, ciemno- brązowego Merbau ze złotymi cętkami, poprzez bordowo- brązową Massarandubę i czekoladowo- brązowy z czarnymi smugami Palisander.

Każdy z gatunków drewna egzotycznego pochodzi z innej strefy klimatycznej, innej wilgotności powietrza, temperatury czy gleby, dlatego tarasy egzotyczne posiadają niepowtarzalne, charakterystyczne właściwości.

Odpowiedz

wszystkie pola są wymagane

Imię:
Email: (Nieopublikowany)
Komentarz