Deska Elewacyjna Meranti Czerwone 15x145 mm

Nowy produkt

Aby poznać cene skontaktuj sie z nami

Meranti czerwone (łac. Shorea pauciflora) - pochodzi z Azji Południowej i Południowo-wschodniej. Drewno ma kolor od jasnego szaro-brązowego do ciemnego czerwono-brązowego. Elewacja z meranti koniecznie wymaga konserwacji środkami chemicznymi.

W budownictwie na całym świecie stosowane są elewacje drewniane ze względu na duże walory zdrowotne, ekonomiczne i komfort otoczenia. Proponujemy Państwu elewację Meranti. Deska ta cechuje się dużą różnorodnością odcieni kolorów. Drewno ułożone na dużej powierzchni tworzy elewację pełną różnorodnych tonacji drewna. Wygląda niezwykle przepięknie i różnorodnie. Nie jest to elewacja dla osób które oczekują jednolitej bary drewna.
Dark Red Meranti 15x145x135(powierzchnia krycia) mm
Jakość Kat. A
Ilość w opakowaniu 1sz.
Sposób układania: Poziomo

Profil deski FAZA
Grubość 15 mm
Szerokość 145 mm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Deska Elewacyjna Meranti Czerwone 15x145 mm

Deska Elewacyjna Meranti Czerwone 15x145 mm

Meranti czerwone (łac. Shorea pauciflora) - pochodzi z Azji Południowej i Południowo-wschodniej. Drewno ma kolor od jasnego szaro-brązowego do ciemnego czerwono-brązowego. Elewacja z meranti koniecznie wymaga konserwacji środkami chemicznymi. Drewno meranti wymaga stosowania środków konserwujących. Polecamy lazury impregnacyjne, oleje i impregnaty do drewna dostępne w naszych punktach sprzedaży.

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Ostatnio przeglądane

Informacja