Podłogi  33 produktów.

Podkategorie

  • Podłogi warstwowe

    Podłogi warstwowe to gotowe podłogi drewniane, przygotowane bezpośrednio do ułożenia. Wierzchnia warstwa podłóg pokryta olejem, lakierem lub olejowoskiem, wykonana jest z drewna litego, tym samym pozwalając na możliwość wielokrotnego cyklinowania. Prezentowane podłogi, ze względu na warstwową strukturę, mogą być stosowane na ogrzewaniu podłogowym. Bogata oferta pozwoli Państwu na dopasowanie podłogi do pozostałych elementów wykończenia wnętrza.

  • Podłogi bambusowe

    Podłoga z bambusa prasowanego jest najtwardszą podłogą sprzedawaną na rynku polskim. Dzięki unikalnej technologii produkcji otrzymana zostaje podłoga o niepowtarzalnym rysunku i wyjątkowej twardości. Ekologiczne lakiery zastosowane na podłogach oraz wysoka jakość to gwarancja satysfakcji i użytkowania podłogi przez długie lata. Gama kilkudziesięciu kolorów pozwala na swobodne aranżowanie wnętrza a idealnie dopasowana listwa dopełni efekt całości.

  • Podłogi lite

    Wśród wszechobecnych paneli podłogowych nadal najpopularniejszy jest tradycyjny parkiet wykonany z litego drewna. Parkiety z drewna egzotycznego to bogata i oryginalna kolorystyka, niepowtarzalne usłojenie i duże wymiary elementów. Po za walorami estetycznymi parkiet jest także dobrym izolatorem termicznym, izolatorem akustycznym, dobrym regulatorem wilgotności powietrza i materiałem nie alergizującym. Co ważne jest przede wszystkim trwały i może być wielokrotnie odnawiany. Parkiet jako materiał na podłogi znany jest od stuleci. Wykonany jest w 100 % z naturalnego drewna i jest całkowicie ekologiczny. Po demontażu ulega szybkiemu procesowi biodegradacji.

na stronę
Pokazuje 13 - 18 z 33 elementów
Pokazuje 13 - 18 z 33 elementów

Podłogi

Nowe produkty

Nasze sklepy

Tagi

Informacja